Б/у приводной держатель инструмента EWS 60.3025G300RLIKV, угловой (радиальный), VDI 30, цанга ER25
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Б/У |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | EWS Tool Technologies (Німеччина) |
| Висота від бази до центру цанги: | 72,5 – 76 мм |
| Довжина корпусу (від центру до кінця): | 116 мм |
| Діаметр хвостовика для кріплення (VDI 30): Ø30 мм | Ø30 мм |
| Діаметр цангового патрона (ER25): | Ø42 мм |
| Діапазон затиску інструменту: | 1,0 – 16,0 мм |
| Максимальный крутящий момент | 25 Нм |
| Максимальний тиск охолодження: | 70 бар |
| Мoдель | 60.3025G300RLIKV |
| Передавальне відношення: | 1:1 |
| Посадкове місце (VDI): | VDI 30 |
| Система охлаждения | внутрішня та зовнішня |
| Тип затиску: | цанга ER25 (DIN 6499) |
| Тип держателя | приводний, кутовий (радіальний) |
| Швидкість обертання (макс): | 8 000 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 62 400 ₴




