Карбюратор з виходом 14 мм для мотобурів.
Купити карбюратор з виходом 14 мм для мотобури ви зможете у нас в інтернет-магазині через корзину або зв'яжіться з нашим менеджером і він допоможе вам з вибором товару. Доставимо у будь яке місто України: Київ, Львів, Одіccа, Вінниця, Чернігів і тд...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiger |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип привода інструмента | ДВС |
| Габаритні розміри | 89х62х30 мм |
| Діаметр камери | 14 мм |
| Міжосьове кріплення | 31 мм |
| Призначення інструмента | Мотобур |
| Тип запчастин | Карбюратор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴









