Клапан впускання випуску для бензинового культиватора
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiger |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид приводу інструменту | ДВС |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Стартер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота впускного клапана | 64 мм |
| Висота випускного клапана | 64 мм |
| Діаметр шапки впускного клапана | 27 мм |
| Діаметр шапки випускного клапана | 25 мм |
| Діаметр штанги впускного клапана | 6,0 мм |
| Діаметр штанги випускного клапана | 6,0 мм |
| Призначення інструмента | Культиватор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 225 ₴








